| - Kto to jest nimfomanka? - Jest to kobieta, która pragnie uprawiać seks tak często jak facet. |
17.12.2013 08:28:12, Konto usunięte |
| Niektórzy mężczyźni to szowinistyczne świnie! Ciągle powtarzają, że miejsce kobiety jest w kuchni. A ja się pytam: a kto ma resztę domu posprzątać?! |
17.12.2013 08:26:02, Konto usunięte |
| Wczoraj przeczytałem wpis chrześnicy w zeszycie od pani wypowiedz młodej iz Polska przeżyła kradzieże grabienia mienia oraz utratę wolności , zyskała tylko na modzie do niszczenia i palenia wpis pani profesor " Polskę rozbierano 3 razy ale ani razu nikt jej nie ubrał " |
11.12.2013 12:24:44, misiek76 |
| Nad jezioro przyjeżdża facet w złotym samochodzie, wyciąga ze złotego bagażnika złotą
wędkę i złoty ponton. Pompuje złoty ponton złotą pompką i w końcu wypływa na jezioro i
zarzuca złotą wędkę. Po pewnym czasie złoty spławik zanurza się, a facet wyciągnął złotą
rybkę. Tak mała była i mizerna, że postanowił ją wyrzucić, jednakże rybka w ostatniej chwili
powiedziała do niego: - A co z trzema życzeniami? - No dobra, mów! |
10.12.2013 08:06:20, Konto usunięte |
| Wędkarz poszedł na ryby. Jak zwykle złapał złotą rybkę. Rzekła mu: - Zapomnij o trzech życzeniach... ale mogę dać Ci jedną radę... - Wal śmiało!!!! - Rzadziej tu przychodź.... rogaczu... |
10.12.2013 08:05:06, Konto usunięte |
| To był zimny listopadowy poranek. Wacek z chęcią by poszedł już do domu. Ręce mu zgrabiały i ogólnie było mu już zimno. Nieduża renta skończyła się już jakieś cztery dni temu o czym przypominało mu doskwierające ssanie w żołądku. Zimny wiatr zmarszczył wodę niedaleko nieruchomego spławika wędki.. - Chyba dzisiaj już raczej nic nie złapię - pomyślał Wacek i już miał zwijać tak zwany mandźur, gdy spławik zniknął pod wodą. Wacek zaciął i już po chwili miał na haczyku sporych rozmiarów złotą rybkę... - Ozdobna jakaś... - pomyślał Wacek gdy rybka odezwała się ludzkim głosem: - Wacku... Wacku!! Wypuść mnie, a spełnię twoje trzy życzenia... Wieczorem po pewnej kawalerce rozszedł się apetyczny zapach... Wacek z lubością wciągnął go w płuca... Zadziwiające jak mu się ten węch wyostrzył odkąd ogłuchł 10 lat temu... |
10.12.2013 08:03:55, Konto usunięte |
| Kowalska pisze w swoim testamencie, ze jej zwłoki mają być spalone, a popiół rozsiany z
samolotu ponad największym burdelem w mieście. Na to sąsiadka: - Co ty Kowalska, a dlaczego to tak? - W ten sposób będę miała pewność, że mój stary po mojej śmierci przynajmniej 2 razy w tygodniu mnie będzie odwiedzał. |
10.12.2013 08:01:53, Konto usunięte |
| Mąż wpada do domu po delegacji. Jak to miał w zwyczaju, zagląda do szafy, pod łóżko, wychodzi
na balkon - nikogo nie ma. Wraca do żony, głaszcze ją po włosach i mówi: - Starzejesz sie maleńka. |
09.12.2013 20:51:03, Konto usunięte |
| Umiałabyś powiedzieć coś, co byłoby dla mnie jednocześnie radosne i smutne ? - pyta mąż
żonę. - Masz większego niż twój brat. |
09.12.2013 20:47:49, Konto usunięte |
| Siedzi koleś przy barze- i zwraca sie do obok siedzącej kobiety -opowiedziec pani kawal o blondynce? na to kobieta. -moze pan ale ostrzegam ze jestem blądynka mam 170cm i cwicze na silowni,obok siedzi druga bladynka ma 180cm i ćwiczy box a dalej jest trzecia i ma czarny pas w karate.Dalej chcesz opowiedzieć ten kawal? Facet zirytowany -nie pie**le trzy razy nie bede powtarzać. |
28.11.2013 22:05:42, Ewcia-Jowitka |
| Przychodzi garbaty do sklepu a ekspedientka do niego: "Na ch*j się tak skradasz..." |
28.11.2013 07:12:01, kotung |
| *Poproszę fioletowe mohito *Co proszę ? *Denaturat |
27.11.2013 10:07:46, kotung |
| przychodzi baba do lekarza i mówi : chcę mieć szczupły tyłek, a lekarz : musi pani dużo żałować, podobno żal dupę ściska ;) |
18.11.2013 11:35:46, REALMAN |
| Policjant spotyka bardzo pijanego mężczyznę: - oj kiepsko wyglądacie -mówi - no litra w 8 - oooo to kiepska głowę macie - nie, 7 nie przyszło |
12.11.2013 13:45:18, Konto usunięte |
| Faceta przygotowują w szpitalu do operacji. Już leży na stole operacyjnym, podchodzi do niego
anestezjolog który za chwilę ma go uśpić i pyta: - A pan to u nas jest prywatnie, za swoje pieniążki czy z kasy chorych? - Z kasy chorych. - To w takim razie " A, a, a, kotki dwa..." |
12.11.2013 12:43:09, Konto usunięte |
