Regulamin

Data ostatniej zmiany: 10 - 11 - 2019 r.


 1. 1.) Serwis mKontakt.pl jest serwisem darmowym tj. nie pobiera żadnych opłat za aktywację konta ani wysyłanie wiadomości do innych użytkowników serwisu
 2. 2.) Użytkownik zobowiązany jest do wykorzystywania serwisu mKontakt.pl zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem i zasadami etykiety użytkowników Internetu. 
 3. 3.) Serwis zastrzega, iż nie ponosi odpowiedzialności za: bezpieczeństwo przechowywanych w nim danych, treści, umieszczone w nim zdjęcia, wysyłane wiadomość pomiędzy użytkownikami serwisu, szkody wynikające z wadliwego funkcjonowania serwisu lub za straty wyrządzone przez osoby poznane w tym serwisie.
 4. 4.) Serwis zastrzega sobie prawo do umieszczenia treści reklamowej w dowolnym miejscu serwisu oraz zastrzega sobie prawo do wysyłania materiałów reklamowych na e-mail do zarejestrowanych w nim użytkowników. 
 5. 5.) Serwis zastrzega sobie prawo do usunięcia konta użytkownika, zdjęć lub treści dodanych przez użytkownika bez podania przyczyny lub gdy nie odnotuje na nie logowania przez 180 dni lub gdy konto będzie wykorzystywane niezgodnie z prawem lub będzie działać na szkodę serwisu lub innych osób. 
 6. 6.) Użytkownik w każdej chwili może usunąć swoje konto z serwisu. 
 7. 7.) Użytkownik wyraża zgodne na publikowanie swoich danych osobowych dla innych użytkowników
 8. 8.) Zabronione jest reklamowanie przez użytkowników innych serwisów (szczególnie konkurencyjnych serwisów rozrywkowych) lub produktów związanych z serwisem mkontakt.pl
 9. 9.) Serwis zastrzega sobie usuwanie wiadomości starszych niż 120 dni w celu poprawnego działania systemu
 10. 10.) Serwis zezwala na założenie tylko jednego konta dla użytkownika
 11. 11.) Serwis nie zezwala na dodawanie zdjęć oraz filmów wideo przedstawiających pełną nagość lub czynności seksualne. Dotyczy to między innymi materiałów prezentujących lubieżne, prowokacyjne pozy, zbliżenia piersi, pośladków lub krocza. Zabronione jest dodawanie zdjęć oraz treści łamiących prawo.
 12. 12.) Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu w dowolnym czasie bez podania przyczyny.