forum

Opowiadania
i fantazje

Rozmowa

  1. Konto usunięte 04.07.2010 r. 20:55:32

    On: przykro mi, ale musimy przestać się widywać, ja nie jestem dla Ciebie, ty szukasz stabilizacji, a ja nie jestem na nią jeszcze gotów,

    Ona: (spojrzała w dal za most, a następnie na niego i powiedziała) przypuszczałam, że prędzej czy później powiesz mi to,teraz chciałabym ci powiedzieć coś czego nie mówiłam wcześniej, wiem że po 1 naszym spotkaniu pomyślałeś o mnie że jestem łatwą panienką, bo poszłam z Tobą do łózka, ty byłeś 1 chłopakiem z którym to zrobiłam, a wiesz dlaczego to zrobiłam? pewnie nie. Zrobiłam to, żeby choć przez kilka chwil nie czuć się samotnie, być z kimś i przez głupich kilka chwil być szczęśliwą. Dałeś mi te szczęście, więc dziękuje ci za to, ale teraz ja nie chcem już wracać do samotni, nie chcem już tak żyć.

    On   smutny   nie rozumiał o co jej chodzi, jak może być samotna i nie szczęśliwa skoro się uśmiechała)

    Po kilku minutach zrozumiał o co chodzi.

    Ona   smutny   przestała grać , odkryła przed nim jak jest naprawdę, że nie jest twardą bez uczuć laską, że ma uczucia i w rzeczywistości jest bardzo krucha, podeszła do niego złapała go za rękę położyła sobie na sercu)powiedziała ono jest, już słabe, pocałowała go w usta i skoczyła z mostu spadając krzyknęła,, dziękuje,że byłeś żegnaj.

    On: nie zdążył jej złapać, skoczył za nią, bo wiedział, że już nie potrafiłby żyć normalnie bo miałby ją przed oczami.

    Na jej grobie napisali ,, umarła by nie cierpieć\", a na jego

    ,, umarł by dawać jej szczęście\"

  2. sebastian 05.07.2010 r. 09:58:46

    w 100 % się z Tobą Siwcia88 zgadzam   uśmiechnięty   . Każdy pisze to co mu w głowie i na sercu siedzi, a jeśli ktoś nie lubi czegoś takiego czytać to niech nie czyta, zapewne wyjdzie tej osobie to na zdrowie, niż się bulwersować i krytykować wypowiedzi na forum     .

    Pozdrawiam.

  3. sebastian 05.07.2010 r. 12:07:27

    Deja nie przeklinaj, Kobiecie nie przystoi    

  4. sebastian 05.07.2010 r. 12:30:34

    nie pouczam, jedynie zwracam uwagę    

    jakbym pouczał, to byś miała do przeczytania trzy stronicowy referat formatu A4    

  5. sebastian 05.07.2010 r. 12:38:42

    dlaczego ? Referaty są fajne, a eseje jeszcze lepsze     ewentualnie mogę zarzucić opowieść z krypty    

  6. sebastian 05.07.2010 r. 16:17:01

    hehe ;d nigdy nie zaszkodzi ponownie wrócić do szkoły i przypomnieć sobie jak to było kiedyś    

    Tak na marginesie też skończyłem szkołę, co nie zmienia faktu że lubię dowiadywać się nowych rzeczy    

  7. sebastian 05.07.2010 r. 21:15:33

    nice   uśmiechnięty  

    więc wszyscy skończyliśmy, a więc koniec wątku    

    A tak na marginesie, ktoś moderuje to forum ?     .

  8. Tomasz 19.07.2010 r. 20:58:19

    Kurcze troche Bravo Girl zalatuje