forum

Rozrywka i uczucia

co sadzicie o opodatkowaniu wiernych przez kosciol

  1. kalasznikow68 23.01.2012 r. 16:23:57

        witam wyszlo na moje znow wyciagaja brudne lapy po nasza kase i co kochani ateisci gora                

  2. kalasznikow68 23.01.2012 r. 17:13:31

    wiedziaaaaaaaalem ze niejestem sam bic gwalcic rabowac pozdrawiam cie serdecznie ,jak to mowia kropla drazy skale                    

  3. kalasznikow68 23.01.2012 r. 17:18:02

    witaj kwiatuszku wystarczy ze niejestes zaslepiona a to sie ceni caluje cie w rasie brawo                    

  4. Gepard 23.01.2012 r. 18:42:35

    masz racje Agatko najwiecej krzycza ci co nikomu nic nie daja polowa nie ma wiec gul im lata czemu im nie daja     ale ich jest garstka nas miljony chcemy to dajemy ich ch.uj ateistom w rzopu..nie ich pie.rdolony interes

  5. Gepard 23.01.2012 r. 19:49:34

    Sorry Anka kuzde ja ledwo kontaktuje     tak mnie glowa nap.ierdziela ze kuzde w zyciu tak nie bolala

  6. Gepard 23.01.2012 r. 20:06:13

    Ale po co kuzwa wam mordy otwierac .najwiecej krzyczycie wy ateisci..przeciesz nikt do niczego nie zmuszachcesz miec z kosciolem do czynienia musisz placic.nie chcesz twoja sprawa...to na jaki ch,uj mowic innym..co maja myslec..ja stary djabel ..chce miec ksiedza na pogrzebie chce zeby mnie pochowali jak czlowieka..chce zeby mi stawiali swieczki..chce zeby omnie ktos pamietal..ja modny nie jestem ..zeby mnie spalili i wywalili jak smiecia..bo miejsce zajmuje a nastemny cheretyk w koleice

  7. Gepard 23.01.2012 r. 20:24:28

    i nie zrobia ..ktos z was pomagal jakis kosciol budowac..ja pomagalem na bialorusi i w sokolce za darmo ile mialem czasu ..widzialem jak z wiosek calymi rodzinami przyjezdzali i orali naprawde pracowali..oni sa prosci i chca w cos wierzyc..oni nie potrzebuje do zycia tyle co my..i sa szczesliwi..bo w zyciu czym jestes madrzejszy i wiecej chcesz ..garniesz ..konbinujesz..zeby wiecej..nigdy nie ma dosc ..i czym myslisz ze wiecej masz tak naprawde nie masz nic..bo to wszystko jest gow.no warte jak sojzysz na to i jestes nieszczesliwy..

  8. Gepard 23.01.2012 r. 20:39:42

    wszedzie sa ospady takie zycie ksiadz tez czlowiek kazdy popelnia bledy a juz za swietego ksiedza biora..ja duzo krzywdy zyciu innym wyrzadzilem..za nic za to ze byl z wioski bylem pierwszy do bujek miale kupe szczescia..pewnie zebym nie wyjechal juz bym siedzial..kuzwa kazdy kiedys modrzeje ..i probuje dac cos z siebie..bo starych bledow nie naprawi..ciezko jest komus pokazac ze masz serce jak ludzie ..cie pamietaja jaki byles ..moze i nadal jestem..tylko mi sie tak wydaje ze zmodrzalem nie mi to oceniac jak tych ksiezy ..wazne ze ludzie wierza w to co robia jak robia to dla nich..z usmiechem i z wiara sa szczesliwi ..

  9. Gepard 23.01.2012 r. 20:56:24

    ja mam brata ksiedza od nowego roku przeniesli go z grodna do oddessy..i uwierz mi..nie jestem praktykujacym katolikiem tez sie wkurzam..czasami..bo teraz w sokolce w rodzinnym domu znowu wycieczka ruskich ciagnie z nas sporo..oj .kurde az kiedys go z.jebalem..ze po 30 darmozjadow trza karmic ..i wszystko im oddaje co posciagalem zeby bylo jak wroce..i wiem ze te ruskie maja go .w dupie ale przemyslalem sprawe jak widzialem ze on jest szczesliwy bo wie co robi..ja to pracuje baluje..poje kupli ktorych nawet ni7e znam zyjemy se jak na koloniach wroclaw ople z calej polski..i myslisz ze to jest fajnie..na kogo mam wy7dawac..jak nie na rodzine a on jest moja rodzina i ksiedzem..

  10. Gepard 23.01.2012 r. 22:19:33

    na ksiedza oj to trzeba byc dobrym sku.rwysynem..i cierpliwym ..umiejacym sie chowac ..zeby przetrzymac seminarium i do swiecen..ja mysle ze to ludzie sie zmieniaja chca napoczatku dobrze..ale jak dopadna do koryta to im sie w glowkach..jebie z tad ..ten problem ..zobaczcie na zachodzie 80 procent nie ma nic co za robia to przerobia a potem jeszcze zebraja na zarcie..i tak jest w polsce daj dla chlopa zeby kase rozmnozyl ..to zakopie ..a po roku odkopie i przepije

  11. gośka 24.01.2012 r. 19:49:49

    ja bym dodała ze z kasą

  12. Gepard 24.01.2012 r. 21:29:52

    ja zawsze mam racje..     ..bo podaje srawdzone informacje    

  13. Kuba 26.01.2012 r. 15:38:05

    Biedronka jaki to zakon    

  14. Jarek 26.01.2012 r. 15:39:12

    Bast skoro tak jestes za tym to moze napiszesz odrazu do ojca dyrektora radia maryja aby tez tutaj maczal swoje palce??;>   uśmiechnięty  

  15. antek 28.01.2012 r. 10:26:48

    do tematu Jesli ktos chce jechac autostradoa to placi i to jest normalka To i podatek za powinien byc normalko