forum

Rozrywka i uczucia

Kapitan Tu-154: \"jak nie wyląduję, to mnie zabije\"

  1. Konto usunięte 14.07.2010 r. 22:08:45

    Nie wierzę, że jeszcze o tym nie rozmawiacie.



    Według TVN24 udało się rozszyfrować jeden z nieczytelnych dotychczas zapisów z czarnej skrzynki samolotu TU-154, który rozbił się pod Smoleńskiem. Są to słowa pilota: \"jak nie wyląduję(my), to mnie zabije(ją). To na razie nieoficjalne informacje. Minister sprawiedliwości nie chciał ich komentować. (za wp.pl)



    Na razie, to informacje niepotwierdzone. Ciekawa jestem, co na to Ci, którzy odpowiedzialność za katastrofę zrzucili na Rosjan?

  2. soltys 15.07.2010 r. 00:26:17

    tak masz racje tvn 24 to bardzo wiarygodna stacjia ale tylko dla platformy zeby cokolwiek na ten temat mozna bylo powiedziec trzeba znac caly zapis czernej skrzynki wlocznie z rejestratorem lotu taka wrzutka na razie nic nie wnosi ale tak naprawde oco chodzi tvn wykazalo niesamowity profesjonalizm zrobilo wrzutke specjalnie taka zeby tylko mozna snuc domysly wlasnie takie jak twoje a swoja droga to nie samowity zbieg okolicznosci po wywiadzie kaczynskiego tvn odpala taka wrzutke ale niczym nie poparta ale pewnie to przypadek

  3. soltys 15.07.2010 r. 00:31:12

    smiezsa mnie juz tez wypowiedzi na temat presji pilotow przeciesz to normalne ze majac na pokladzie takie osoby sila zeczy pilot mial presjie ale na to sa szkoleni zeby dawac sobie rade z ta presja nie wieze zeby sam prezydent czy ktos z dowodcow wydal rozkaz ladowania ale poczekamy to moze sie dowiemy

  4. soltys 15.07.2010 r. 00:33:22

    dereck obys ty nie musial wchodzic pod stul i odszczekiwac

  5. soltys 15.07.2010 r. 00:42:01

    ale nie to mnie smuci najbardziej jestem zdumiony tym jak zwolenicy platformy modla sie zeby sie okazalo ze to lech kaczynski jest winny to tylko swiadczy jaki szacunek do niego mieli peowcy mozna krytykowac nawet trzeba ale zeby az tak mu zle zyczyc juz pisalem ze prosze zwolennikow pisu zeby pokazali klase i nie obrazali prezydenta komorowskiego bo oni wiedza co to znaczy jak sie kpi z swojego prezydenta oni juz to przezyli

  6. MARKO 15.07.2010 r. 09:27:23

                Wrrr polityk z Ciebie widze   uśmiechnięty  

  7. soltys 16.07.2010 r. 13:37:00

    jerzy nie zdumiewa cie to ze teraz wszyscy sie skupili na tym do mowia piloci a zawlaszca na takich luzo rzuconych tekstow nawet nie wiadomo w jakim kontekscie byly wypowiadane a tak wogloe to co znich ma wynikac mnie interesuje jakie wykonywali czynosci w ostaniej minucie ale to dopiero mozna stwierdzic po rejesteatorze lotu w ploczeniu z rozmowami w kabinie pilotow