forum

Kino/Telewizja, Prasa i Książki

Fajny film wczoraj widziałam momenty były..

  1. Konto usunięte 28.10.2012 r. 08:39:33

    Tytuł: „Wstyd”







    ">







    Muszę przyznać, że film wbił mi się pazurami w głowę i nadal trzyma. Chłopak w empiku twierdził, że jest zbyt dosłowny jak na polski rynek, ale dla mnie wręcz przeciwnie – powinna to być lektura obowiązkowa. Naprawdę polecam. Już sam fakt, że obejrzałam za jednym posiedzeniem jest wystarczającym argumentem, że zaje-urwa-bisty!

    Jednocześnie ciekawam, jak inni tutaj go odebrali.. szczególnie sexoholicy (zarówno faceci, jak i kobiety ). Czy z ich punktu widzenia ten film był autentyczny? Mam przeczucie, że jednak naciągany, aby bohater mógł wzbudzać sympatię…

    Chciałabym z kimś tutaj rzeczowo (dla odmiany nie o zupie marysi, czy innej kasi ) podyskutować, zatem oglądnijcie (dorzucili go do ostatniej vivy) i śmiało piszcie jak wam się podobał..

  2. ... 28.10.2012 r. 12:01:55

    wspomnianą drogą raczej go nie zdobędę ale mnie zachęciłas   uśmiechnięty  

  3. oceanic 17.11.2012 r. 20:55:19

    Ja proponował bym wrzucić do tematu czasami mam ochotę obejrzeć jakiś film i błądzę po yt więc może polecajmy tu sobie fajne filmy i pod każdym napiszmy słów kilka ja np na dziś znalazłem sobie film : pt nad rzeką której nie ma film jest polski ma fajny klimat wiem bo obejrzałem kilka min opowiada hm ukazuje klimat dorastania we wczesnym prl i ma taki fajny sielankowy klimat ... a z nowych ostatnio super był jestem bogiem o takim super narkotyku wbrew pozorom film bardzo motywujący i optymistyczny

  4. oceanic 03.12.2012 r. 10:24:36

    to mało wiedziałaś   uśmiechnięty  

    obejrzyj młode wino