forum

Rozrywka i uczucia

a ja tam powiem co mysle o dniu kobiet tutaj.....

  1. Gepard 08.03.2012 r. 09:58:58

    ze mysle ze dziesiec procent tylko sie cieszy..z zyczen a dla reszty to stypa..     wiec nie bede zalosny ..i nie skladam zyczen     ..nie obrazajcie sie ale nie lubie sciemy jak wiem ze tak jest...     i niebede dowalal komus do pieca zeby si sztucznie usmiechala mowiac dziekuje wystarczy ze pamietam..o nie ktorych prawdziwie ..

  2. Gepard 08.03.2012 r. 10:07:59

    i obiecuje ci ze dostaniesz odemnie caly dzban kwiatow ..:flowers ... dzbanek do zwrotu    

  3. Gepard 08.03.2012 r. 10:14:07

    e moim zdaniem i tak cofacie sie pamiecio do czasow jak dostaliscie ostatni realny prezet kiedy bylyscie szczesliwe a ze wam zloze zyczenia to nie sadze ze was to ucieszy bardziej co nie ktorych zdoluje ja ostatnio tylko takie dostaje ide bo musze patrze na tych co mi skladaja sa bo tak trzeba choc woleli byc by gdzie indziej swieta .rozne iprezy w gronie tak zwanych najblizszych mnie doluja..ale trzeba byc czuje sie w tedy jak na pogrzebie..nie lubie sztucznosci ale zycie jest po.jebane wiec nie bede udawal ..ze pisze szczeze komus zyczenia ..bo tak nie jest..bo nie wiem co ta osoba czuje    

  4. Gepard 08.03.2012 r. 10:16:23

    wiec bez zalu i dalej bede wam dowalal nie ma dzis dla was dnia dziecka i dyspensy....po prostu macie przejeb.ane ..    

  5. Gepard 08.03.2012 r. 10:20:14







  6. Gepard 08.03.2012 r. 10:32:23

    kocham zgode z kobieta...wiecie to jest jedna fajna czesc ..w zyciu z wami sie godzic..    





    &feature=related">





    &feature=related

  7. Gepard 08.03.2012 r. 10:59:42

    nie chce noga mnie boli     jak moge to ty nie mozesz ..    

  8. Gepard 08.03.2012 r. 11:11:56

    boli mnie nie mozna spac w pracy chcialem sie obudzic i popracowac   smutny   i tylko skrecalem sufit i mi kawalek konstrukcji spadl na noge ..kuzde buty mam obudowane metalem tyle kasy a musial trafic w sznurowki gdzie nic nie ma/..ale jest oki..juz nawet chodze jutro jade do pracy cos tam pokrece.. zeby czas do swiot zabic..bo nudno tak nic nie robic ..juz dupsko boli..    

  9. Gepard 08.03.2012 r. 11:24:29

    anka jaka ty prosta w konstrukcji jestes masz tylko pipke dwie cycki i glowe zreszto do niczego ona ci nie jest potrzebna ..lubie cie za to kim jestes bo jestes tak pokrecona ze az fajna..mowie o tych z mk..nie buj sie tych co tu dosiegne dostana prezenty i zyczenia ..a skad ja wiem co kto mysli z was czasami czlowiek chce dobrze a robi komus przykrosc ..znan mniej wiecej dobrze kilka osob stad juz zlozylem im zyczenia prywatnie...

  10. Gepard 08.03.2012 r. 11:31:06

    o jezu dobra Aniu tobie specjalnie ..wszystkiego najlepszego w twoim dniu..zebys znalazla swoja pasujaca polowke .nie zla z was bedzie para...armagedon.    

  11. Gepard 08.03.2012 r. 11:39:00

    anka nie ma modrych ludzi wszyscy jestesmy debilami .a kto twierdzi ze jest madry to jest prawdziwym idiota ..w zyciu ..jest najwazniejsze sie dobrze bawic i umiec sie smiac z samego siebie ..z toba ktos nie bedzie sie nudzil..to ci gwaratuje.. i to jest pol sukcesu ..kturego nie ktorzy nie maja czemu facetow nie kreca normalne wiedzace czego chca dziewczyny ..bo one juz maja wszystko zaplanowane w zyciu ...a to nuda...

  12. Gepard 08.03.2012 r. 19:30:55







    &feature=related