forum

Rozrywka i uczucia

CZY RZADZA NAMI OD ZAWSZE GLUPCY

  1. (^^.F.E.N.I.X^^) 30.12.2009 r. 19:41:07

    ZAUWAZYLEM ZE POLSKA RZADZILI ZAWSZE GLUPCY I ZLODZIEJE CZY MYSLICIE ZE NADAL SIE TAK DZIEJE OGLADAJAC FILM STWIERDZILEM NA DODATEK POLSKA NA KONIKACH PRZECIWKO NIEMCOM W CZOLGACH TAK SAMO I DZIS MAMY RZAD KTORY ROBI WSZYSTKO DLA SIEBIE LUDZIE UCIEKAJA ZA PRACA A WOSKO JEST W TRAGICZNYM STANIE

  2. and92 02.01.2010 r. 16:25:02

    bzdura

  3. Konto usunięte 02.01.2010 r. 16:35:43

    Polska to nie USA i co tu kryć

  4. Konto usunięte 02.01.2010 r. 16:36:31

    wyszczelać kaczki    

  5. Konto usunięte 02.01.2010 r. 16:55:46

    nie kcem ale muszem lub mnieliśmy... skąd my to znamy    

  6. Konto usunięte 02.01.2010 r. 17:43:50

    skoro głupcy rządzą to tylko dlatego,że głosowali na nich jeszcze więksi   uśmiechnięty   nie namawiam do bojkotowania wyborów wręcz przeciwnie jednak przed postawieniem X zastanowić się kto to właściwie jest co ukończył jakie ma poglądy jaki program wyborczy   uśmiechnięty  
    @ Krystian USA to nie dobrobyt tylko wszech ciemnota i głupota     ALE SZACUNEK DLA KRAJU!

  7. Konto usunięte 02.01.2010 r. 18:16:46

    nie mieszaj pojęć bo wrzucanie do jednego wora debili i aferałów czy ogólnego syfu spadku po komunie z ułanami którzy bronili ojczyzny (tak przy okazji te komunistyczne propagandowe wizje ułana ciachającego szabelką czołg niemiecki to **cenzura** ona bzdura wymysł chorego psychicznie patafiana , ułani to byli myślący żołnierze w przeciwieństwie do czerwonych propagandzistów) świadczy o niewiedzy bądż ignoranctwie , skoro myślenie nie boli skąd tyle tego rodzaju wypocin ???

  8. Konto usunięte 02.01.2010 r. 21:16:18

    wszystko to zależy kto co robi co tu ukrywać płace są zróżnicowane ale czy nie jest tak wszędzie? no kwestia ile można produktów za to kupić ale druga sprawa czy inne państwa dobrze prosperujące miały tak wiernego przyjaciela jak ZSRR?
    @ Rysiek67 PRL zrobił największą krzywdę w mentalności...

  9. Konto usunięte 02.01.2010 r. 22:10:29

    umysły ludzi są tak silne jak oni sami mentalności myślących nie zmienił ani hackenkreutz ani krasnaja zwiezda ani **cenzura** ska wizja miłości pi oł , człowiek jest człowiekiem **cenzura** a **cenzura** ą a robal robalem , demokracja to **cenzura** ale nic lepszego nie wymyślono aż mi się ciśnie na usta do **cenzura** y nędzy kiedy ludzie wreszcie będą ludźmi ?   smutny   dobra wiem że to pytanie retoryczne

  10. Konto usunięte 02.01.2010 r. 22:53:58

        mroku co ma piernik do wiatraka ? ilu księżulów biskupów masz w sejmie senacie rządzie ? to że tusk wziął kościelny ślub przed wyborami i kupił jakiegoś grubasa z kościoła żeby mu klaskał w tv znaczy tyle co psia kupa na chodniku w wiekszości miast wiedzą o czym mowa     państwo z kościołem mieszają na swoje potrzeby tylko komuniści dodatkowo licząc na wsparcie pedałów i lesb nie jestem poetą ale wiersz w tym momencie wybaczcie że biały napiszę oooo żesz **cenzura** a ja **cenzura** ę jak wspaniale jest nigdy jeszcze tak nie było tusk po **cenzura** u wodzem fest wszyscy go kochamy wiernie und słuchamy kiedy pierdnie cuda wianki und dobrobyt **cenzura** że walą wszystkich w odbyt mlekiem miodem płynie kraj na krytyków donek sraj wodzu prowadź wodzu kochaj tyś jutrzenką jest narodu jebać kaczki jebać pis donek da nam usa bis jumbo jety już kupione emigranty sprowadzone polska to jest cudny kraj nigdy tu nie zbraknie jaj cuda wianki **cenzura** a mać za głupotę polsko płać i płać i płać ....cdn   smutny  

  11. Konto usunięte 02.01.2010 r. 23:25:41

    umiejętność czytania ze zrozumieniem to sprawa ważna niemal jak czytanie ze zrozumieniem i rozumienie tego co się właśnie przeczytało kanclerz zamoyski bodaj rzekł ongiś takie rzeczypospolite będą jakie ich młodzieży chowanie patrząc na to co można dzisiaj w sieci prasie etc etc z młodych ust tudzież myśli wyczytać cisną się na usta jeno dwa słowa a oba jakby obcojęzyczne a mianowicie : **cenzura** nia i marazm   smutny   smutne ale **cenzura** a jakie niestety prawdziwe   smutny  

  12. Damian 24.03.2010 r. 00:11:31







  13. agata 24.03.2010 r. 13:32:44

    Rządzą tacy głupcy, bo głupcy ich wybierają.    

  14. Anka 24.03.2010 r. 13:58:09

    No własnie sami takich głupców wybieramy   smutny  

  15. Damian 25.03.2010 r. 12:28:34

    To głosujcie na mnie.    

  16. Orzeł Biały 14.04.2010 r. 14:42:03

    I to jest prawda głupi naród wybiera głupich przywódców . Mam tu na myśli takich głupców ja bolek , kwach , kondonek , jaruzel , kicha . Jeśli naród Polski wybiera na prezydenta komucha i pijaka rządzi on 10 lat to co można innego powiedzieć o takim narodzie ( naród głupców ), albo agent T.W. zostaje prezydentem , nie wspomnę o jaruzelu największym zbrodniarzu , który był prezydentem . Powtórzę tylko słowa Piłsudskiego : naród Polski to głupcy , konstytuta prostytuta , a sejm zamknąć . Z tym narodem nie da się nic zrobić .