forum

Rozrywka i uczucia

dodam taki powazniejszy temat, Nasz rząd contra powodzie.

  1. wersja beta 09.08.2010 r. 07:20:40

    dzis czytajac prase na wp.pl przeczytalem że nasz rzad nie bardzo moze teraz pomoc powodzianom bo zaczyna im sie sezon wakacyjny(do 20 wrzesnia).

    czy ci politycy polszli tam pracowac za lepsze pieniadze czy cos robic dla kraju ?

    gdyby zaczela sie wojna tez bysmy sie poddali bo rzad ma wczasy? synoptycy zapowiadaja ze takich nawalnic nie da sie przewidziec ale wicej nawalnic nie bedzie (pewno dla rzadu by spokojnie w turcji opalali sie) dla mnie troszke to chore - idziesz do rzadu to w/g mnie bylo idziesz po to by robic by w kraju bylo jak najlepiej i dzialac na rzecz kraju z poswieceniem (czas glownie). warto poczytac niektore artykykuły naprawde - okazaje sie ze tych co my wybieralismy offen mowia ze oni juz tylko do pracy chodza - swoje odwalic i do domu.

    nie naleze do zadnej partii wiec prosze mi partyjnosci nie zarzucac - motto na dzis - przeniesc krzyż do zakopanego a palac prezydenta na ukraine   uśmiechnięty   \"

  2. wersja beta 09.08.2010 r. 07:24:24

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,120476,title,Powodzianie-nie-skorzystaja-z-ustaw-powodziowych,wid,12551570,wiadomosc_prasa.html



    zapomnialem dodac link

  3. wersja beta 09.08.2010 r. 07:32:02

    zmienimy - wiemy kto jest w tej mafii calej

    poprostu trza takich imijac na listach

    mogli by chociaz udawac ze sie przejmuja

    znam tamte tereny - wiem jak budownictwo wyglada i nie mozna ich przerobic nie dziw sie ze tak szczelily te budynki

    nagle rzad ma urlop - pozatym tam pekla tama ludzie nie nie popisywali ze tama jest bezpieczna

    dobrze ze nad jeziorem leśnianskim nie pekla jedna z najwiekszych tam w polsce

  4. wersja beta 09.08.2010 r. 07:33:34

    ale poczytaj te **cenzura** y synoptykow rownierz - nawalnicy nie idzie przewidziec ale obiecali ze juz nie bedzie :| - gdzie logika ?

  5. wersja beta 09.08.2010 r. 07:38:06

    aa co dodam jest takie wielkie miasto Pyskowice kolo gliwic - dlali mi bana za to ze nie tragizowalem ze podtopilo 3 domu i stacje cpn a napisalem na forum by nie pierdzilili glupot ze to miasto ma powod

    co lepsze strona gliwicka nie dopuszczala postow moich o tym ze tworza panike - bo w/g tej gazety bylo setki ulic odcietych - jako kierowca uprzywilejowanego pojazdu musialem miec wytyczne ze sztabu kryzysowego (sam tez widzialem) ale posta sprostujacego jak gdzie dojechac nie szlo dodac bo oni sieja medialna panike :| to pomalu sa jaja

  6. wersja beta 09.08.2010 r. 07:40:35

    wiem psze pani anno - nic dodac nic ujac - zmienilismy ustrój - tylko po co i tak media i rzad nas w bambuk robi - za komuny bynajmniej wandalom gliniarze mogli dupe spalowac

  7. wersja beta 09.08.2010 r. 07:42:24

    pozatym dodal ze bylem na powodzi w 97 w opole i ze slaska przywozili chleb za krocie - mielismy sprawdzac takie punkty obwozne z pieczywem - dopiero teraz sie mowie ze solidanie podnosza ceny bo to dotyka caly kraj juz

  8. wersja beta 09.08.2010 r. 07:43:57

    grzecznosciowo, zapraszam na brudzia   uśmiechnięty      

  9. wersja beta 09.08.2010 r. 07:44:32

    grzecznosciowo, zapraszam na brudzia   uśmiechnięty      

  10. wersja beta 09.08.2010 r. 07:47:40

    pozatym sporo czytalem o pomocy wczesniejszym powodzianom i jakie machlojki - wyglada na to ze nasz rzad z panem tuskiem nie umieli tego inteligentnie zalatwic a sposob na takie cos bylby prosty - malokosztowny - ale sporo by zniwelowalby korupcji - takze nasze nasze podatki w dobrym % poszly dla kanciarzy

  11. wersja beta 09.08.2010 r. 07:51:14

    goryllo jak euro zobaczy co naprawde sie dzieje to szybko nas wykopią chodze na spacery widze co rolniki sieja

    zboze trawa chwasty wszystko w kupie byle by unia dolozyla

    ja za euro robilem prawko kat C w ramach przemyslu ciezkiego

    3/10 bylo tylko w stanie zmienic prace

    7 ludzi do szkolenia na kierowce wzieli ludzi 1 rok przed emeryturą - ten kraj to wałek na wałku

  12. wersja beta 09.08.2010 r. 07:54:08

    a wiesz ilu ludzi zarobi na powodzi ?

  13. wersja beta 09.08.2010 r. 07:59:37

    nawet worki na piasek leca w gore

    a w niektorych miastach jak ktos ma sklep i mu nie zaleje zaraz dzwiga ceny

    TO jest TA Cała solidarnośc \"OTAKE polske my walczyli\" - tak walesa mowil

  14. wersja beta 09.08.2010 r. 08:13:25

    moze by gdzie petycje dac do jakiegos kraju by nas zagarneli poki te du...pki na urlopach moze i dalej jakas korupcja bedzie ale moze troche wiecej porzadku   uśmiechnięty  

  15. wersja beta 09.08.2010 r. 08:26:15

    ponoc do rzadzenia idzie czlowiek sie poswiecajacy krajowi - a oni zarzadzaja sobie urlopiki nie pieprzą co sie dzieje. wlasnie pokazywane jest co wazniejsze - nie my tylko ich urlopy - miejcie wzgedy na to co robia jak pojdziecie wybierac - ja pojde jakiegos \"no name\" zaglosuje   uśmiechnięty  

  16. wersja beta 09.08.2010 r. 08:40:36

    kup nawet polskie moze 50 zl drozsze ale wytrzymalsze chnskie musialem po 1 tygodniu wywalic

  17. wersja beta 10.08.2010 r. 00:18:07

    jak slysze haslo np wojsko pomaga to pokazowkana kamerach nawet oficerowie brali wory z piachem jak kamery poszly zostalo 5 szwejow 7 000 pustych workow i tony piachu wywalone