forum

Rozrywka i uczucia

Komor

  1. Jacek 26.06.2010 r. 19:49:40

    milego wieczoru dziewczeta...            

  2. Jacek 26.06.2010 r. 19:58:30

      ok     ok     ok   bawcie sie dobrze...    

  3. przemek07 26.06.2010 r. 23:25:58

    Tusk dzisiejszymi wypowiedziami potwierdził, że PO się bardzo obawia, atakując konkurenta dla Bronka. A ten popełnia gafę, za gafą ... Są ludzi i parapety

  4. soltys 27.06.2010 r. 12:56:25

    NAJGORSZE JEST TO ZE WYBOR KOMOROSKIEGO NA PREZYDENTA TAK NAPRAWDE OZNACZA WYBOR TUSKA BO TO ON BEDZIE ZADZIL JAKO PREMIER I JAKO PREZYDENT ALE POPRZEZ KOMOROWSKIEGO CZY POLSKA NIE ZASLUZYLA ZEBY MIEC NAPRAWDE SAMODZIELNEGO PREZYDENTA TYLKO STEROWANA KUKLE MAM NADZIEJE ZE NIE

  5. soltys 30.06.2010 r. 13:51:09

    WEDLUG CIEBIE NIE ZDAL WEDLUG MNIE NIE BYLO ZLE BLAD BYL TYLKO JEDEN KOALICJIA Z LEPEREM ALE CHCAC RZADZIC NIE MIAL WYJSICA PARADOKSMALNIE PREZYDENT WCALE NIE MA TAK MALO DO GADANIA MOZE WIELE A O TUSKU TO NAWET NIE WSPOMINAJ MAM NADZIEJE ZE KIEDYS STANIE PRZED TRYBUNALEM STANU ZA TO CZEGO NIE UCZYNIL W SPRAWIE KATASTROFY SMOLENSKIEJ I BEZ MRUGNIECIA OKIEM ODDAL SPRAWE ROSJANOM TERAZ TEZ GO NIE WIIELE INTERESUJE A NAJGORSZE JEST TO ZE TUSK I TA CALA JEGO BANDA NA CZELE Z TVN I GW WOLELI BY ZEBY TO BYLA WINNA POLSKICH PILOTOW A JUZ MARZENIEM BY BYLO ZEBY TO PRETYDENT KAZAL LODOWAC ALE FAKTY KTURE POMALU SIE ODSLANIAJA MOWIA JEDNOZNACZNIE CZYJA TO WINA

  6. soltys 30.06.2010 r. 13:53:37

    A TAK NA MARGINESIE MILO JEST OGLADAC SEJM BEZ LEPETA A TO JUZ ZASLUGA PISU WIEC NIE MA TEGO ZLEGO CO BY NA DOBRE NIE WYSZLO

  7. soltys 30.06.2010 r. 18:25:40

    korsaka ty sama nie wierzysz w to co mowisz i dziwi mnie ze jako obywatel polski godzisz sie z tym dobrze wiesz ze gdyby to sie zdarzylo w polsce i zginal putin boje sie ze moglo by dosc do wojny ale do rzeczy to byl samolot wojskowy do tego z prezydentem obawizkiem Polski bylo zadbac zeby sledztwo proadzili rownolegle polacy i rosjanie i tak bylo przez trzy dni a potem tusk oddal cale sledztwo rosjanom i teraz rosjanie moga zrobic wszystko przeciesz widac ze nasza prokuratura nie moze nic zrobic musza czekac na to co dadza jej rosjanie i prosze nie broncie tego bi sie tego nie da obronic zachowanie tuska i rzadu jest karygodne

  8. soltys 30.06.2010 r. 19:10:56

    radio RFM FM podalo ze ministerstwo spraw zagranicznych poprosilo chilary clinton zeby nie skaldala kwiatow na grobie pary prezydenckiej bo moglo by to wyplynac ze angazuje sie w sprawy wyborow nie wiem czy smiac sie czy plakac na litosc boska kto nami rzadzi