forum

Rozrywka i uczucia

Ciekawy jestem co się stanie ze stosunkami Piolsko-Rosyjskimi:)

  1. Konto usunięte 20.04.2010 r. 19:35:06

    A wy jak myślicie?

  2. Damian 20.04.2010 r. 22:35:10

    To normalne, że nie chcą. Amerykanie by chcieli by oni mieli w Wenezueli czy na Kubie jak myślicie..? Nie protestowali by..? Patrzcie na dwie strony stawiając się w ich sytuacji bo inaczej wychodzi jakaś paranoja normalnie.



    Mam nadzieję, że przestaniemy Rosjan traktować przez pryzmat zbrodni stalinwskich i zaczniemy tworzyć przyszłość rozwiązując sprawy przeszłości a nie się fochać gdy Europa robi tam biznes i wykorzystuje szanse.

  3. Damian 21.04.2010 r. 20:20:21

    Niepodległość traciliśmy przez własną głupotę i kłótliwość a nie przez prawdę lub nieprawdę historyczną.



    Prawdę historyczną-przecież przyznają, że to zbrodnie stalinowskie, przeprosił już za to Borys Jelcyn, żądamy dokumentów ze śledztwa w tej sprawie. Nie wiem jak Ty, ale ja kiepsko reaguję na żądania.



    Nikt nie zapomina o ofiarach komunizmu. Nawet w Rosji jest to coraz lepiej słyszane.



    Metody są inne, ale cele te same-oczywiście, zawsze zachód się z Rosją dogada, bo jej potrzebuje i się to opłaca.



    Pozdrawiam

  4. Damian 21.04.2010 r. 20:22:02

    Dodam jeszcze, że na dokumenty od Rządu Brytyjskiego w sprawie śmierci naszego dowódcy w czasie II wojny będziemy czekać jeszcze 30 lat..I jakoś się o tym nie krzyczy.

  5. Anka 21.04.2010 r. 21:26:00

    Moim zdaniem nie zmieni się nic,nie bedziemy za sobą przepadac,a na Rosję trzeba uwazać

  6. Damian 21.04.2010 r. 22:42:59

    Jak to śpiewał Jacek Kaczmarski \"niektórzy rzecz by mgli że w tej piosnce intencja nieczysta, ja poprostu jestem rusofil-antykomunista\"

  7. Damian 04.05.2010 r. 20:46:07

    Chcesz powiedzieć, że Ameryka nie prowadzi polityki imperialnej..?