forum

Rozrywka i uczucia

Kaczynski na Wawelu?

  1. spasti 20.04.2010 r. 12:52:40

    I o co cale to zamieszanie? Nie mamy przeciez juz glow panstwa w postaci Krolow i juz nie bedziemy mieli (choc zycie lubi czestowac nas przedziwnymi niespodziankami...) wiec czemu nie chowac Prezydentow na Wawelu, tym bardziej takich ktorzy zgineli w trakcie sluzby dla Kraju...? Nawet wowczas kiedy sie Prezydenta Kaczynskiego okresla \"najgorszym Prezydentem wolnej Polski\" uwazam ze nie nam tylko naszym pokoleniom oceniac jego zaslugi! Chociaz nie bylem jego zdecydowanym zwolennikiem, mysle ze powinnismy dac jemu i jego malzonce spokojnie odpoczywac w miejscu na ktore sobie w takiej czy innej formie zasluzyl!!!

  2. Konto usunięte 20.04.2010 r. 14:45:32

    ja tam nie chce oceniac nikogo, ale moje zdanie jest takie ze kaczynski tam nie powinien byc pochowany mam swoje zdanie na ten temat, polska schodzi na psy....

  3. Konto usunięte 20.04.2010 r. 15:21:02

    DLA MNIE TO ŻENADA I TYLE.

    ŚW.PAMIĘCI P.KACZYŃSCY A JAN PAWEŁ II??? PYTAM!

  4. Konto usunięte 20.04.2010 r. 15:23:44

    robia z niego wielkiego krola a co on zrobił takiego dla polski??? e tam nie wypowiadam sie i juz

  5. spasti 20.04.2010 r. 16:22:55

    spasti pisze na forum [płeć: m]

    napisz prywatną wiadomość

    23 m



    Kaczynski na Wawelu?

    dzisiaj

    16:14:53

    Wybaczcie moi drodzy... ale ja mieszkam w Niemczech i moge sie na to popatrzec z innej strony... tzn. z perspektywy Niemcow (choc bedac tutaj juz 25 lat nigdy nie apelowalem o niemieckie obywatelstwo, a probowano mnie wrecz do tego zmusic po 15 latach pobytu!!!)... a wiec Niemcy tak komentuja nasze wewnetrzne \\\\\\\"dysputy\\\\\\\": \\\\\\\" Po raz kolejny Historia pokazuje, ze narod polski nie tylko nie radzi sobie w kwestiach politycznych dotyczacych ich Kraju, ale i rowniez nie potrafi godnie- bo jak inaczej skomentowac skandaliczne protesty ogromnych rzesz obywateli polskich bedacych przeciwnymi pochowkowi ich WLASNEGO przez nich wybranego Prezydenta na Wawelu- przyjac faktu, iz narod pozbawiony zostal glowy panstwa i jest to chyba swiatowy ewenement, ze w tak smutnym i dla calego cywilizowanego swiata przygnebiajacym momencie, Narod Polski, jak juz dawniej za czasow Starej Rzeczypospolitej bywalo, kiedy to w Sejmie Polskim nad wszelkim rozsadkiem i polityczna rozwaznoscia gorowalo jedynie w Polsce slynne \\\\\\\"VETO\\\\\\\" nie umie znalezc wspolnego jezyka porozumienia... Nawiasem mowiac \"Veto\" z ktorego Polacy byli tak dumni okreslajac je jako pierwszy wzor prawdziwej demokracji w Europie, a zarazem \"Veto\" ktore dprowadzilo do upadku wszechpoteznej wowczas Rzeczypospolitej i jej rozbiorow\\\\\\\" I co wy na to...? PS. Sory za bledy ort. jesli takowe popelnilem

  6. Anka 20.04.2010 r. 16:26:54

    Mi to jest obojetne gdzie go pochowano,pierwszy raz zdarzyła sie taka tragedia w Polsce zeby tyle waznych osób zginęło w katastrofie

  7. Konto usunięte 25.04.2010 r. 17:28:56

    Nigdy za specjalnie nie byłem za Kaczyńskim, ale jako głowa państwa może być pochowany na Wawelu. Wawel nie był zawsze miejscem spoczynków wielkich polaków. Na nim są pochowani królowie również ci elekcyjni(przynajmniej ci którzy z niej nie uciekli jak Walezy). A marszałek Piłsudski, na pewno wielka osobowość młodej polski, stanął na czele przewrotu, puczu wojskowego, który obalił demokratycznie wybrany rząd, po czym podporządkował sobie sejm aby konstytucja dawała mu większe prawa...itd