Anna
Anna pisze na forum [płeć: k]
napisz prywatną wiadomość

Samotnosc

02.02.2011 r.
17:34:38
Czy samotnosc moze bolec?
Anna
Anna pisze na forum [płeć: k]
napisz prywatną wiadomość

Samotnosc

02.02.2011 r.
18:54:13
Kiedys pewnie bym wysmiala takie pytanie ale teraz wiem ze samotnosc naprawde moze bolec i to tak naprawde ja to czuje i nie moge tego niczym wyleczyc.
Anna
Anna pisze na forum [płeć: k]
napisz prywatną wiadomość

Samotnosc

04.02.2011 r.
22:21:08
Jak na zlosc w kolo widuje zakochane pary usmiechajace sie rodziny jakby specjalnie wyrastali na mej drodze i plawili sie przedemna swoim szczesciem.
Anna
Anna pisze na forum [płeć: k]
napisz prywatną wiadomość

Samotnosc

05.02.2011 r.
14:42:53
Sobota trzeba zrobic cos dla siebie ale jakos sie nie chce bo i poco skoro i tak tego nikt nie widzi a mi nie zalezy
Anna
Anna pisze na forum [płeć: k]
napisz prywatną wiadomość

Samotnosc

08.02.2011 r.
18:29:48
Zaczol sie tydzien znowu powrot do rutyny rano wstac kotay nakarmic i do pracy .Potem z pracy po drodze jakies zakupy i do domu .Wchodze witam sie z moimi pupilami daje jesc cos tez sobie trzeba zrobic ,jem w samotnosci choc wcale nie smakuje ale trzeba by miec sile jutro do pracy.
Anna
Anna pisze na forum [płeć: k]
napisz prywatną wiadomość

Samotnosc

14.07.2011 r.
22:47:28
Mam znajomych ,niektorzy wrecz sie maja za moich przyjaciol ale to oni tak uwarzaja i zawsze gdy maja potrzebe to wiedza ze jestem . Tak naprawde zyja swoim zyciem i pytaja mnie o to jak ja daje rade sobie ale gdy tylko troche sie ugne i powiem ze jest mi zle i ciezko to jakos nagle wszyscy maja duzo spraw i wogule swiat im sie na glowe wali . I jak byc tu dobrym i otwartym czlowiekiem ?
Anna
Anna pisze na forum [płeć: k]
napisz prywatną wiadomość

Samotnosc

16.07.2011 r.
10:01:19
Znowu dala o sobie znac znowu zaczela piec i sczypac.
Czas urlopu ,no i Co z tego ? Jak tu jechac samej na
urlop ,podczepiac sie pod kogos i czuc sie jak piate
kolo u wozu? Wiec zostane w domu z moja samotnoscia
i popatrze sobie przez okno na usmiechniete
twarze
Anna
Anna pisze na forum [płeć: k]
napisz prywatną wiadomość

Samotnosc

19.07.2011 r.
18:34:24
zaczynam wychodzic bo dostane do glowy te cztery sciany mnie przytlaczaja
Arturro
Arturro pisze na forum [płeć: m]
napisz prywatną wiadomość

Samotnosc

19.11.2011 r.
12:25:56
Samotność to zła rzecz bo nie ma się do kogo przytulić   smutny     smutny     smutny                  
Tomasz
Tomasz pisze na forum [płeć: m]
napisz prywatną wiadomość

Samotnosc

05.01.2012 r.
23:38:22
tak i to bardzo
Annae
Annae pisze na forum [płeć: k]
napisz prywatną wiadomość

Samotnosc

08.01.2012 r.
19:16:30
zgadzam sie że samotność bywa często bolesna bo człowiek potrzebuje drugiej osoby a jak jej nie ma no to boli .....
Piotrek2012
Piotrek2012 pisze na forum [płeć: m]
napisz prywatną wiadomość

Samotnosc

13.03.2012 r.
21:08:07
Samotnosc bardzo boli dlatego ze brakuje milosci.
Anna
Anna pisze na forum [płeć: k]
napisz prywatną wiadomość

Samotnosc

03.04.2012 r.
22:19:18
Witam wszystkich jakis czas mnie nie bylo , zmiana mieszkania i wszystko co z tym zwiazane pochlonelo mi duzo czasu i energi , ale znow jestesmy tu ja i moja samotnosc
Anna
Anna pisze na forum [płeć: k]
napisz prywatną wiadomość

Samotnosc

06.04.2012 r.
20:26:11
Zycze wszystkim zdrowych i pogodnych swiat , a przedewszystkim by nie spedzali ich w samotnosci
czarodziejka48
czarodziejka48 pisze na forum [płeć: k]
napisz prywatną wiadomość

Samotnosc

25.06.2013 r.
15:04:14
Człowiek nie nauczył się jeszcze, jak poznać piękno samotności. Zawsze tęskni za kimś, zawsze pragnie być z kimś - z przyjacielem, z żoną, z mężem, z dzieckiem... z kimś. Stworzył więc społeczności, kluby, partie, ideologie, kościoły. U podstaw tego tkwi potrzeba, by jakoś zapomnieć o własnej samotności. Będąc powiązanym z tak wieloma tłumami próbujesz zapomnieć o czymś, co pojawia się natychmiast po zapadnięciu ciemności - o tym, że urodziłeś się samotny, że umrzesz samotny, że cokolwiek robisz - jesteś samotny.