forum

Rozrywka i uczucia

Witam,witam Was Wszystkich:)

  1. Konto usunięte 07.11.2008 r. 16:26:40

    ........no może troszeczkę.......ale i tak się do Was wszystkich uśmiecham......   uśmiechnięty   )))))))))).............jakoś ostatnio dokuczliwie odczuwam brak słońca.....a ja bez niego żyć nie mogę.....     ).....kto będzie moim słoneczkiem???     wyrazy sympatii oraz buziaki dla wszystkich        

  2. Konto usunięte 07.11.2008 r. 16:32:09

    Twoje Słoneczko wkrótce zaświeci i życzę Ci,by tak było   uśmiechnięty  
    A póki co,pozwól,że My Wszyscy,tutaj będziemy przesyłąć Ci życiodajne promyki słonka   uśmiechnięty   )))))
    Dziękuję,za usmiech i odwzajemniam go,dla Ciebie   uśmiechnięty   )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    Pozdrawiam słonecznie   uśmiechnięty   ))))))))))))))

  3. Konto usunięte 07.11.2008 r. 16:33:44

    ale ze mnie gapa   uśmiechnięty   a za buziaki kto podziękuję?   uśmiechnięty  
    Dziękuję,za buziaki   uśmiechnięty   ))))))))))))

  4. Konto usunięte 07.11.2008 r. 16:45:38

    ...czerpię od Was dużo pozytywnej energii......i nawet o tym nie wiecie     ) a co z tym naszym sennikiem?? ja o niczym ostatnio nie śnie;// niestety.....albo przynajmniej nie pamiętam     ) wiec nie mam czego interpretować     )....pozdrawiam cieplutko   uśmiechnięty   )))))

  5. Konto usunięte 07.11.2008 r. 16:50:47

    jesteś ogniwem,tej pozytywnej energi   uśmiechnięty   Ty także Nam dajesz dużo,dużo dobrego   uśmiechnięty  
    Ja miałem sen,później go opiszę   uśmiechnięty  
    To jego kawałek...a kobyła okazała się fajną dziewczyną...wiem,to brzmi dziwnie   uśmiechnięty   )))))))))))

  6. Konto usunięte 07.11.2008 r. 16:57:25

    ..to mało powiedziane....już się nie mogę doczekać kiedy nam swój sen opowiesz     ...... a ostatnio mój wkład polega na siedzeniu i uśmiechaniu się do monitora......tzn do Was się uśmiecham.....tyle, że Wy o tym nie wiecie     ) i znowu się uśmiecham   uśmiechnięty   )))))))))     **

  7. Konto usunięte 07.11.2008 r. 17:01:49

    czasami tak niewiele potrzeba,by zaświeciło w Nas słońce;a uśmiech jest jak najbardziej na miejscu   uśmiechnięty   wystarczy tylko być   uśmiechnięty  
    Wiemy,wiemy   uśmiechnięty   i widzimy Twoje miłe,serdeczne i słodkie uśmiechy,które dają Nam pozytywnego kopa,że tak powiem   uśmiechnięty  

  8. Konto usunięte 07.11.2008 r. 17:03:47

    i znów jestem zakręcony jak wek na zimę,której jeszcze nie ma   uśmiechnięty   a kto podziękuje,za uśmiechy??   uśmiechnięty  
    Dzięki Stokrotko   uśmiechnięty   i przesyłam Ci znów porcję kilku ciepłych uśmiechów   uśmiechnięty   ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))aż się jaśniej robi,od tych uśmiechów   uśmiechnięty  

  9. Konto usunięte 07.11.2008 r. 17:17:16

    ....miałam coś jeszcze napisać i zapomniałam     może później sobie przypomnę     )))   uśmiechnięty   ))))))))))))))))))*********************))))))))))))))))))))) DLA WSZYSTKICH

  10. Konto usunięte 07.11.2008 r. 17:17:58

    pamięć    

  11. Konto usunięte 07.11.2008 r. 17:27:39

    ja na drugie imię powinienem mieć,zakręcony,jak dwu letni Łoś   uśmiechnięty   ))))

    A czy ktoś widział Etne,Agusie i Pawełka???

  12. Konto usunięte 07.11.2008 r. 18:26:54

    jestem i zaraz na jakąs godzinke dwie znikam...

  13. Konto usunięte 07.11.2008 r. 18:53:38

    przepraszam dziś mnie nie było bo jak zwykle w rozjazdach! Przesyłam moc buziaków i resztę uśmiechów których nie rozdałam w stolicy   uśmiechnięty   ))))))))))))))))

  14. Konto usunięte 07.11.2008 r. 19:45:14

    Etno, Stokrotko, Duchu i Pawełku   uśmiechnięty   ))))))))))))) To dla Was buziaki i uśmiechy     )))))))))))))))))))))))))))))))))

  15. Konto usunięte 07.11.2008 r. 19:48:45

    Całusy dla Ciebie i tradycyjnie,przesyłam Ci,szybką paczką całą walizkę ciepła,by Cię ogrzało   uśmiechnięty   ciepło dla Agusi))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  16. Konto usunięte 07.11.2008 r. 19:55:20

    Dziękuję     )))))))))) Jak miło   uśmiechnięty   )))))))))))) Od razu mi cieplej dzięki Tobie   uśmiechnięty   )))))))))))))))

  17. Konto usunięte 07.11.2008 r. 19:56:24

    Witam także Stokrotkę   uśmiechnięty   choć ostatnio chyba zamyślona,przynajmniej tak widać,na zdjęciu.
    Przesyłam kilka uśmiechów,łap Etno   uśmiechnięty   )))))a te są dla Agusi   uśmiechnięty   )))))) i dla Stokrotki też coś mam   uśmiechnięty   )))))Paweł,a Ty też chwytaj uśmiech i ciesz się chwilą   uśmiechnięty   i jeszcze rozdam kilka uśmiechów,tym których nie wymieniłem,a zajrzą tutaj,to dla Was   uśmiechnięty   )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    Miłego wieczoru   uśmiechnięty  

  18. Konto usunięte 07.11.2008 r. 19:56:24

    a Etna i Pawełek,to już poszli???BO ja mimo wszystko trwam na warcie,choć wstaję o 21:30...tak,tak wiem..to za dwie i pół godziny   uśmiechnięty   ale,czasami szkoda życia na sen   uśmiechnięty   bo życie tak szybko mija,a my jego dużą część przesypiamy   uśmiechnięty  
    Wiem,wiem...jestem dziwny,jak na ducha   uśmiechnięty  

    PS...
    Dziś nocna zmiana,chyba   uśmiechnięty